Darısı Başımıza 1. Bölüm – Tatlı Ağız Kavgası

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
FavoriteLoadingAdd to favorites

3 kişinin defterinde

Darısı Başımıza 1. Bölüm – Tatlı Ağız Kavgası
13 Temmuz 2018 113 defa okundu 0 yorum
Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de! → httpss://puhutv.com/darisi-basimiza-1-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=darisi_basimiza&utm_content=bolum_1

Darısı Başımıza’ya Üye Olmak İçin → https://bit.ly/db-dd-sub

1. Bölüm Özet:

Ozan (Ozan Dolunay) sahilde dans eden Hikaye’nün (Elif Doğan) güzelliğiyle büyülenirken, ikilinin yakınlaştığı anlar dikkat çekiyor. Öykü gözyaşları içinde Cem’le (Eşsiz Karaman) evlenemeyeceğini söylerken, Canan (Nergis Kumbasar) ve Zerrin (Köklü Değişiklik Yakut) karşı karşıya geliyor. Öykü’nün, ablası Rüya’nın (Açelya Topaloğlu) “Cem’i seviyor musun?” sorusu karşısında yaşadığı aykırılık dizinin coşku batmış hikayesinden ipuçları veriyor.
“bir parça aşk, bir yudum sevinç ve oldukça çok kahkaha!” mottosuyla yola çıkan Darısı Başımıza’da ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in (Köklü Değişiklik Yakut) hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Hikaye’nün (Elif Doğan) evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur.

Üretim: Gold Film
Program Metni: Deniz Dargı
Yönetmen: Barış Yöş

Oyuncu Kadrosu:
Ozan: Ozan Dolunay
Öykü: Elif Doğan
Zerrin: Devrim Yakut
Rüya: Açelya Topaloğlu
Cem: Benzersiz Karaman sizlere yemekmutfagi.com farkıyla sunulmuştur

Yorumlar